Skargards badestamper bruker informasjonskapsler for å forbedre brukeropplevelsen din. Ved å fortsette å bruke nettstedet vårt, antar vi at du godtar bruken av informasjonskapsler. Hvis du vil lese mer eller slå av informasjonskapsler, kan du gå til innstillinger.
Skargards Hot Tubs in United Kingdom
Handlekurv
A women and a man sitting on a stone and laughing together. The Skargards Regal is placed in their background.

Dedikert kundeservice

Tilgjengelig hver ukedag

Vi skjønner at det er mange ting å tenke på når du skal velge badestamp. Teamet vårt er her for å svare på alle spørsmålene du måtte ha.

Kontakt Skargards

Har du spørsmål? Trenger du assistanse? Vi hjelper deg gjerne. Bare ring eller send oss en e-post på kundeservice@skargards.no

Åpningstider

I dag 08:00–17:00
I morgen 08:00–17:00
Fredag 23.10 08:00–17:00
Lørdag 24.10 Lukket

Kundeserviceteamet

Få hjelpen du trenger fra en erfaren ansatt hos Skargards.

Katarina Hall

Support og salg

Ring 51 52 30 00
katarina@skargards.no

Mark Durville

Support og salg

mark@skargards.no

Jana Muller

Support og salg

jana@skargards.no

Martin Quirion

Support og salg

martin@skargards.no

Fredrik Hofgaard

Produktutvikling

fredrik@skargards.no

Torbjorn Ryen

Produksjon

torbjorn@skargards.no

Spørsmål og svar

Bla gjennom våre omfattende FAQ for å finne detaljerte svar på de oftest stilte spørsmålene. Ikke nøl med å ta direkte kontakt med oss hvis du ikke finner det du leter etter.

​​​​​​​


Fri frakt i Sør-Norge