Skargards benytter cookies til at forbedre din brugeroplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge vores hjemmeside antager vi, at du accepterer brugen af cookies. For at læse mere eller for at lukke for cookies skal du gå til indstillinger.
Skargards Hot Tubs in United Kingdom
Indkøbskurv
A women and a man sitting on a stone and laughing together. The Skargards Regal is placed in their background.

Dedikeret kundeservice

Tilgængelig alle ugens dage

Vi er klar over, at der ofte er mange ting at tage hensyn til, når der skal bestilles et vildmarksbad. Vores team står klar til at hjælpe og svare på de spørgsmål, du måtte have

Kontakt Skargards

Har du spørgsmål? Brug for hjælp? Vi hjælper gerne, ring eller skriv til os på kundeservice@skargards.dk

Åbningstider

I dag 15:00–20:00
I morgen Lukket
Søndag 16.08 Lukket
Mandag 17.08 15:00–20:00

Kundeservice team

Få den rette hjælp af en erfaren medarbejder hos Skargards. 

​​​​​​​

Lars Hornshøj

Support og salg

Telefon 78 70 60 60
lars@skargards.dk

Katarina Hall

Support og salg

katarina@skargards.dk

Jana Muller

Support og salg

jana@skargards.dk

Mark Durville

Support og salg

mark@skargards.dk

Fredrik Hofgaard

Produktudvikling 

fredrik@skargards.dk

Torbjörn Ryen

Produktion

torbjorn@skargards.dk

Spørgsmål og svar

Udforsk vores FAQ, og find detaljerede svar på alle de ofte stillede spørgsmål. Tvivl ikke med at kontakte os direkte, hvis du ikke kunne finde de relevante spørgsmål. 



Gratis levering i Danmark