Skargards gebruikt cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Door onze website te blijven gebruiken, gaan we ervan uit dat u akkoord gaat met het gebruik van cookies. Ga naar instellingen voor meer informatie of om cookies uit te schakelen.
Skargards Hot Tubs in United Kingdom
Winkelwagen
Een vrouw en een man die zitten en samen lachen. De Skargards Rojal is op de achtergrond geplaatst.

Klantenservice

Hottub kopen? Hoe kunnen wij u helpen?

We realiseren ons dat een hottub kopen geen kleine beslissing is. Ons team staat klaar om alle vragen die u heeft te beantwoorden.

Contacteer Skargards

Vragen? Hulp nodig? We helpen u graag, bel of stuur een e-mail naar klantenservice@skargards.nl

Openingstijden

Vandaag 08:00–17:00
Morgen 08:00–17:00
Vrijdag 06/08 08:00–17:00
Zaterdag 07/08 Gesloten

Maak kennis met het team

Wij helpen u graag bij alle vragen rondom een houtgestookte hottub.

Mark Durville

Klantenservice & Bedrijfsontwikkeling

Bel 085 888 78 78
mark@skargards.nl

Martin Quirion

Klantenservice & verkoop

martin@skargards.nl

Jana Muller

Klantenservice & verkoop

jana@skargards.nl

​​​​​​​

Katarina Hall

Klantenservice & verkoop

katarina@skargards.nl

Andere contacten

Neem voor vragen, die niet door onze klantenservice beantwoord kunnen worden, contact op met één van onze teamleden hieronder.

Torbjörn Ryen

Productie

torbjorn@skargards.com

Eric Söder

Productontwikkeling

eric@skargards.com

​​​​​​​

Fredrik Hofgaard

CEO

Bel 085 888 78 78

Vragen en antwoorden

Blader door onze uitgebreide FAQ om gedetailleerde antwoorden te vinden op de meest gestelde vragen. Aarzel niet om rechtstreeks contact met ons op te nemen als u niet kunt vinden wat u zoekt.


Gratis levering