Skargards gebruikt cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Door onze website te blijven gebruiken, gaan we ervan uit dat u akkoord gaat met het gebruik van cookies. Ga naar instellingen voor meer informatie of om cookies uit te schakelen.
Skargards Hot Tubs in United Kingdom
Winkelwagen
Een vrouw en een man die zitten en samen lachen. De Skargards Rojal is op de achtergrond geplaatst.

Klantenservice

Wij staan u graag te woord

We realiseren ons dat een hottub kopen geen kleine beslissing is. Ons team staat klaar om alle vragen die u heeft te beantwoorden.

Contacteer Skargards

Vragen? Hulp nodig? We helpen u graag, bel of stuur een e-mail naar klantenservice@skargards.be

Openingstijden

Vandaag 08:00–17:00
Morgen Gesloten
Zondag 09/08 Gesloten
Maandag 10/08 08:00–17:00

Maak kennis met het team

Wij helpen u graag bij alle vragen rondom een houtgestookte hottub.

Mark Durville

Klantenservice & Bedrijfsontwikkeling

Call 07 84 84 100
mark@skargards.be

Martin Quirion

Klantenservice & verkoop

martin@skargards.be

Jana Muller

Klantenservice & verkoop

jana@skargards.be

Katarina Hall

Klantenservice & verkoop

katarina@skargards.be

Fredrik Hofgaard

Productontwikkeling

fredrik@skargards.be

Torbjorn Ryen

Productie

torbjorn@skargards.be

Vragen en antwoorden

Blader door onze uitgebreide FAQ om gedetailleerde antwoorden te vinden op de meest gestelde vragen. Aarzel niet om rechtstreeks contact met ons op te nemen als u niet kunt vinden wat u zoekt.


Binnen 5 weken gratis geleverd